Kardiolog Agnieszka Wnuk-Lipińska SiedlceAgnieszka B. Wnuk-Lipińska Specjalista Chorób Wewnętrznych Specjalista Kardiolog
badanie lekarskie kardiologiczne

Konsultacje
kardiologiczne

wykres z badania ekg

Badanie EKG

holter ciśnieniowy pomiar ciśnienia krwi

Holter ciśnieniowy

badanie holter ekg

Holter EKG

badanie echo serca

Echo serca

czerwone serce

Diagnostyka wad serca

diagnostyka bólu w klatce piersiowej

Diagnostyka i leczenie
bólów w klatce piersiowej

złóg cholesterolowy

Leczenie
hipercholesterolemii

leczenie nadciśnienia tętniczego

Leczenie nadciśnienia
tętniczego

Aktualności, wydarzenia, zmiany miejsc i godzin przyjęć pacjentów

Zmiana miejsca przyjęć w NZOZ "SALUS"– 1 sierpień 2016

Od 1 sierpnia 2016 usługi kardiologiczne w NZOZ "SALUS" zostały przeniesione z filii LUX-us MED, ul. Kilińskiego 28 do głównej przychodni NZOZ "SALUS" mieszczącej się przy ul. Piłsudskiego 49, w budynku naprzeciwko Galerii Siedlce. W związku z tym zmianie uległy również numery telefonów do rejestracji obsługującej Poradnię Kardiologiczną. Aktualne numery telefonów do rejestracji podane są na stronie głównej.

Nowa wersja serwisu dostosowana do urządzeń mobilnych– 20 listopad 2015

Uruchomiona została nowa wersja serwisu kardiologsiedlce.pl specjalnie dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Dzięki niej korzystanie z mojej strony internetowej na smartfonach i tabletach jest teraz znacznie szybsze i dużo bardziej komfortowe.

Przerwa urlopowa– 9 lipiec 2015

W okresie od 20 lipca do 10 sierpnia będę przebywać na urlopie. W pilnych sprawach można kontaktować się ze mną telefonicznie i mailowo.

Przerwa urlopowa– 19 lipiec 2014

W okresie od 21 lipca do 6 sierpnia będę przebywać na urlopie. W pilnych sprawach można kontaktować się ze mną telefonicznie i mailowo.

Zmiana dni przyjęć pacjentów w "MEDICE" i SPZOZ Łosice– 31 maj 2014

Od 1 czerwca zamienione zostaną dni przyjęć pacjentów w Poradniach Kardiologicznych w "MEDICE" i SPZOZ Łosice. W poniedziałki będę przyjmować w "MEDICE", natomiast w SPZOZ Łosice będę przyjmować w środy. Zamiana dotyczy przyjęć w ramach usług NFZ. Przyjęcia prywatne w "MEDICE" będą odbywać się tak jak do tej pory – w piątki.

Zakopiańskie Dni Kardiologiczne 3–6 kwietnia– 31 marzec 2014

W dniach 3–6 kwietnia będę uczestniczyć w Zakopiańskich Dniach Kardiologicznych. W związku z tym nie będę przyjmować w przychodniach "LUX-us MED" i "MEDICA" w dniach 3 i 4 kwietnia. Pacjentów wymagających pilnej konsultacji kardiologicznej zapraszam do przychodni "LUX-us MED" w dniu 1 kwietnia.

Bezpłatne badania stężenia witaminy D3 w NZOZ "SALUS"– 9 luty 2014

22 lutego w godz. 9÷15 w NZOZ "SALUS" na ul. Piłsudskiego 49 będą wykonywane bezpłatne badania stężenia witaminy D3. Badanie dostępne jest dla wszystkich zainteresowanych, bez skierowania.

Większość moich pacjentów wie jak ważne dla zdrowia jest prawidłowe stężenie witaminy D3 w organizmie. Witamina ta wpływa na prawidłową regulację gospodarki wapniowo-fosforanowej, a co za tym idzie - na prawidłową budowę kości. Ostanie odkrycia naukowe wskazują, że jest ona ważna również dla innych funkcji organizmu. Jej prawidłowe stężenie może zapobiegać zaburzeniom rytmu serca, a także dawać możliwość prawidłowego ich leczenia. Zachęcam do sprawdzenia stężenia witaminy D3 ponieważ po zimie u większości ludzi występuje jej niedobór, który trzeba uzupełnić. Dla bezpieczeństwa kości wystarczające jest stężenie we krwi jej metabolitu 25OHD3 w ilości powyżej 30 ng/ml. Dla pozostałych układów wymagane jest stężenie powyżej 50 ng/ml.

Zakończenie przyjęć w Poradni Kardiologicznej NZOZ "ESKULAP" w Łosicach– 5 styczeń 2014

Informuję, że w Poradni Kardiologicznej NZOZ "ESKULAP" w Łosicach będę przyjmować jedynie do końca stycznia. Ostatni dzień przyjęć przypada w sobotę 25 stycznia br.

Wyczerpanie moich limitów przyjęć w ramach NFZ w NZOZ "SALUS" i SPZOZ Łosice– 29 listopad 2013

Ze względu na wyczerpanie przewidzianych dla mnie limitów przyjęć zakontraktowanych przez NFZ w Poradniach Kardiologicznych przychodni NZOZ "SALUS" i SPZOZ Łosice, moje grudniowe przyjęcia w tych przychodniach w ramach NFZ zostaną przełożone na styczeń. Przyjęcia w ramach NFZ w przychodniach "MEDICA" i "ESKULAP" oraz przyjęcia prywatne w NZOZ "SALUS" i "MEDICA" będą odbywać się normalnie.

Dodatkowe przyjęcia w "MEDICE" w ramach NFZ– 21 sierpień 2013

Od września będę przyjmować pacjentów w "MEDICE" również w ramach usług NFZ. Przyjęcia będą odbywać się w środy.

Zmiany godzin przyjęć pacjentów w NZOZ "SALUS"– 19 sierpień 2013

W związku z ograniczonymi możliwościami udzielania świadczeń zdrowotnych finansowanych przez NFZ zmniejszona została liczba moich przyjęć w ramach usług NFZ w NZOZ "SALUS". Echa serca będą wykonywane tak jak dotychczas, we wtorki, natomiast porady kardiologiczne będą udzielane wyłącznie w czwartki, w dłuższym wymiarze godzin. Przyjęcia w ramach gabinetu prywatnego zostały przeniesione z czwartków na wtorki.

Nawiązanie współpracy z NZOZ "ESKULAP"– 8 sierpień 2013

Od 24 sierpnia rozpocznę przyjmować pacjentów w nowym miejscu - w Przychodni Lekarzy Rodzinnych "ESKULAP" w Łosicach. Przyjęcia będą się odbywać w ramach usług NFZ, dwa razy w miesiącu w soboty.

Pokaż starsze wiadomości